Fassaaditööd2023-09-27T11:11:05+00:00
fassaad

FASSAADITÖÖD

Mida fassaditööd endast kujutavad?

fassaaditööd

Fassaditööd hõlmavad hoone välispindade ehk üldjuhul seinte renoveerimist, restaureerimist ja viimistlust. Need tööd on olulised hoone esteetilise välimuse tagamiseks, ilmastikumõjude eest kaitseks ja energiatõhususe suurendamiseks. Fassaditööd hõlmavad endas erinevaid töid nagu näiteks krohvimist, värvimist, soojustamist, plaatimist ja muid viimistlustöid. Nende teostamine aitab pikendada hoone eluiga, vähendada hoolduskulusid ja suurendada kinnisvara väärtust.

 1. Materjalid: Fassaaditöödel kasutatakse erinevaid materjale, sealhulgas krohvi, värvi, kivi, tellist ja puitu.
 2. Soojustamine: Üks olulisemaid fassaaditöid on hoone soojustamine, mis aitab vähendada energiakulusid ja parandada sisekliimat.
 3. Viimistlus: Fassaadi viimistlus määrab suuresti hoone välimuse. Valikuid on palju, alates traditsioonilisest krohvist kuni modernsete paneelideni.
 4. Hooldus: Korralikult teostatud fassaaditööd vähendavad hoone hooldusvajadust ja pikendavad selle eluiga.
 5. Restaureerimine: Vanemate hoonete puhul võivad fassaaditööd hõlmata ka ajalooliste detailide restaureerimist ja säilitamist.
 6. Lubade vajadus: Suuremahulised fassaaditööd võivad nõuda ehituslube või kooskõlastusi kohaliku omavalitsusega.
 7. Tööde kestus: Fassaaditööde kestus sõltub projekti mahust ja keerukusest. Mõned tööd võivad kesta mõne päeva, teised aga mitu nädalat või kauem.

Millal tasub fassaaditöid tellida?

Hoone fassaad on esimene asi, mida inimesed hoone juures üldjuhul märkavad. Kuigi fassaadi ehitustööd on paljudele igati jõukohased on olukordi, kus professionaali kaasamine on siiski soovitatavam valik. Alljärgnevalt toome välja mõned olukorrad, millal võiks professionaalse fassadiööde teostaja kaasamist kaaluda:

 1. Kahjustatud või värskendust vajav fassaad: Kui märkate hoone fassaadil pragusid, kooruvat värvi või muid kahjustusi, on aeg kaaluda renoveerimise teostamist, et hoone eluiga pikendada.
 2. Energiatõhususe parandamine: Kui Teie hoonel on soojakaod ja hoones olles on pidevalt külm tasub fassaadi soojustamisele mõelda. Elukutseline fassaaditöid teostav professionaal saab aidata tööde teostamise vajadusi hinnata.
 3. Esteetiline uuendamine: Kui soovite anda oma hoonele värskema ilme või muuta selle stiili, võib fassaaditööde tellimine aidata saavutada soovitud tulemusi.
 4. Suured ja keerukad projektid: Suuremahulised fassaaditööd, mis nõuavad erinevate materjalide ja tehnikate kasutamist. Elukutseline fassaadi renoveerija parem jätta spetsialistide hooleks.
 5. Ajalooväärtusega hooned: Kui Teie hoone on ajaloolise väärtusega on oluline tagada, et fassaaditööd oleksid tehtud õigesti ja algset stiili silmas pidades.
 6. Lubade ja regulatsioonide järgimine: Paljudes piirkondades on fassaaditöödele rangemad nõuded ja regulatsioonid. Professionaal teab, kuidas neid järgida ja vajadusel saada vajalikud load.
 7. Garantii: Paljud fassaaditöid teostavad ettevõtted pakuvad oma tööle garantiid tagades sealjuures, et kui midagi läheb valesti, parandatakse see ilma lisakuludeta.

Miks tellida fassaaditööd meilt?

Klarman Viimistlus on fassaaditöid pakkunud juba aastast 2006. Meie kogemused ja teadmised tagavad professionaalse lõpptulemuse ning õigeaegselt lõpule viidud projektid. Soovime Teile anda võimalikult hea kogemuse konsultatsioonist projekti lõpuni välja. Seega kuulame Teie soove, suhtleme avatult ning anname jooksvalt tagasisidet, et saaksite oma visioonile sobivaima tulemuse.
Oleme pühendunud kvaliteedile. Seega iga sein, nurk, detail ja samm fassaaditööde teostamisel on olulised alates ettevalmistusest kuni viimistluseni.

 • Parimad materjalid
  Meie valitud materjalid on kõrgeima kvaliteediga, et tagada pikaajaline ja vastupidav tulemus. Olgu nendeks veepõhised värvid, õlid või lakid – valime konkreetse projekti jaoks alati parima.
 • Kvaliteetsed töövahendid
  Investeerime parimatesse tööriistadesse ja seadmetesse, et tagada iga projekti kõrgeim kvaliteet. Kasutame maalritöödeks kaasaegseid pahtli ja värvipritse, mis võimaldavad meil teha tööd kiiresti ja tõhusalt tagades samal ajal suurepärase viimistluse.
 • Ohutus ja keskkonnasõbralikkus
  Meie ettevõte väärtustab nii ohutust, kui ka keskkonnasõbralikkust. Järgime ohutusstandardeid ja kasutame keskkonnasõbralikke materjale, et tagada Teie ruumide tervislikkus ja säästlikkus.
 • Paindlikkus
  Mõistame, et iga projekt on erinev. Seetõttu pakume paindlikke lahendusi, mis vastavad Teie vajadustele ja eelarvele. Kohandame oma teenuseid vastavalt Teie soovidele – olgu selleks suure ärihoone projekt või väike kodune uuendus
 • Usaldusväärsus
  Oleme oma töös alati läbipaistvad ja peame kinni kokkulepetest ning tähtaegadest. Meie hinnapakkumistes puuduvad varjatud kulud.

Fassaaditööde hind

Meie hindadega saate tutvuda sellele lingile klikkides. Konkreetsete hindade täpsustamiseks tehke meile palun hinnapäring.

Meie tegevuspiirkond

Fassaaditöid teostame üle Eesti ja Soomes.

Võtke meiega ühendust – aitame Teid meeleldi

Anname nõu ning aitame valida õigeid materjale, värve ja viimistlust, et saavutaksite oma soovitud tulemuse. Leiame sobiva lahenduse vastavalt Teie eelarvele ja soovidele

Klarman Viimistlus OÜ (reg 11250674)
Telefon: 55641019
E-mail: info (ät) klarman.ee

Küsi meilt pakkumist

KLARMAN VIIMISTLUS OÜ           TEL. +372 55641019        INFO@KLARMAN.EE

NIMI *
ASUKOHT
EMAIL *
TEEMA

TEL.NUMBER

KIRJELDUS