Krohvimine2023-09-27T11:11:47+00:00

KROHVIMINE

Mida krohvimine endast kujutab?

Krohvimine on ehitusprotsess, kus seinale või laele kantakse spetsiaalne segu ehk krohv, et saavutada sile ja ühtlane pind. See protseduur aitab parandada ja tasandada ebaühtlaseid pindu, kaitsta konstruktsiooni niiskuse ja kahjustuste eest ning valmistada pinda ette edasiseks viimistluseks, nagu värvimine või tapeetimine. Krohvimine nõuab oskusi ja täpsust, tagamaks, et tulemus oleks esteetiliselt meeldiv ja funktsionaalselt vastupidav.

 1. Materjalid: Krohvimiseks kasutatakse erinevaid segusid, sealhulgas lubikrohvi, tsemendikrohvi ja kipskrohvi.
 2. Tööriistad: Krohvimiseks on vajalikud krohvimislabidad, spaatlid, segamisnõud ja -vahendid ning vajadusel krohvimisvõrk.
 3. Aluspinna ettevalmistamine: Enne krohvimist tuleb aluspind puhastada tolmust, mustusest ja lahtistest osakestest. Vajadusel tuleb pind kruntida.
 4. Krohvimisvõrk: Suuremate pragude ja ebaühtlaste pindade korral kasutatakse krohvimisvõrku, mis aitab vältida krohvi pragunemist ja tagab parema haakuvuse.
 5. Krohvi pealekandmine: Krohvi kantakse peale ühtlaste kihtidena, alustades õhematest ja lõpetades paksematega.
 6. Kuivamisaeg: Krohvi kuivamisaeg sõltub kasutatavast materjalist ja keskkonna niiskusest. On oluline lasta krohvil korralikult kuivada enne värvimist või tapeetimist.
 7. Viimistlus: Pärast krohvimist ja kuivamist lihvitakse pind siledaks. Seejärel saab seda värvida, tapeetida või katta muul viisil.
 8. Hooldus: Korralikult paigaldatud ja kuivanud krohv on vastupidav ja kestab aastaid. Siiski tuleks vältida sellele tugevat lööki või survet.

Millal tellida krohvimine teenusena?

Kuigi krohvimine on paljudele igati jõukohane töö on olukordi, kus professionaali kaasamine on siiski soovituslikum valik. Alljärgnevalt toome välja mõned olukorrad, millal võiks professionaalse krohvija kaasamist kaaluda:

 1. Suured projektid: Kui tegemist on suuremahuliste töödega, nagu terve maja või mitme ruumi krohvimine, võib krohvija tellimine efektiivsem ja kiirem variant olla.
 2. Keerukad pinnad: Kui seinad on ebaühtlased, kahjustatud või neil on palju nurkasid ja avasid, võib krohvimine olla keeruline. Elukutseline krohvija teab, kuidas selliste väljakutsetega toime tulla.
 3. Kvaliteet ja vastupidavus: Professionaalse krohvija käe all on tulemus sageli puhtam ja kestvam kuna tal on piisavalt kogemusi, mis aitavad vältida pragusid, õhumulle ja muid vigu.
 4. Aja kokkuhoid: Kui Teil pole aega ja vajate kiiret krohvimise töö teostust, on krohvimise teenuse tellimine parim võimalus säästa aega.
 5. Nõu ja konsultatsioon: Professionaalne krohvija võib anda nõu parima materjali ja tehnika osas, mis sobib Teie ruumi ja vajadustega.
 6. Garantii: Paljud krohvimisfirmad pakuvad oma tööle garantiid tagades sealjuures, et kui midagi läheb valesti, parandatakse see ilma lisakuludeta.

Miks tellida krohvimine meilt?

Klarman Viimistlus on krohvimist pakkunud juba aastast 2006. Meie kogemused ja teadmised tagavad professionaalse lõpptulemuse ning õigeaegselt lõpule viidud projektid. Soovime Teile anda võimalikult hea kogemuse konsultatsioonist projekti lõpuni välja. Seega kuulame Teie soove, suhtleme avatult ning anname jooksvalt tagasisidet, et saaksite oma visioonile sobivaima tulemuse.
Oleme pühendunud kvaliteedile. Seega iga sein, nurk, detail ja samm maalritööde teostamisel on olulised alates ettevalmistusest kuni viimistluseni.

 • Parimad materjalid
  Meie valitud materjalid on kõrgeima kvaliteediga, et tagada pikaajaline ja vastupidav tulemus. Olgu nendeks veepõhised värvid, õlid või lakid – valime konkreetse projekti jaoks alati parima.
 • Kvaliteetsed töövahendid
  Investeerime parimatesse tööriistadesse ja seadmetesse, et tagada iga projekti kõrgeim kvaliteet. Kasutame maalritöödeks kaasaegseid pahtli ja värvipritse, mis võimaldavad meil teha tööd kiiresti ja tõhusalt tagades samal ajal suurepärase viimistluse.
 • Ohutus ja keskkonnasõbralikkus
  Meie ettevõte väärtustab nii ohutust, kui ka keskkonnasõbralikkust. Järgime ohutusstandardeid ja kasutame keskkonnasõbralikke materjale, et tagada Teie ruumide tervislikkus ja säästlikkus.
 • Paindlikkus
  Mõistame, et iga projekt on erinev. Seetõttu pakume paindlikke lahendusi, mis vastavad Teie vajadustele ja eelarvele. Kohandame oma teenuseid vastavalt Teie soovidele – olgu selleks suure ärihoone projekt või väike kodune uuendus
 • Usaldusväärsus
  Oleme oma töös alati läbipaistvad ja peame kinni kokkulepetest ning tähtaegadest. Meie hinnapakkumistes puuduvad varjatud kulud.

Krohvimise hind

Krohvimise hinda kujundavad erinevad tegurid: töömaht, aluspinna tüüp/kvaliteet ja pindade ligipääsetavus (kitsad/kõrged ruumid, nurgad, kaldlaed jne).

Meie hindadega saate tutvuda sellele lingile klikkides. Konkreetsete hindade täpsustamiseks ja teiste teenuste kohta küsimiseks tehke meile palun hinnapäring.

Meie tegevuspiirkond

Krohvimist teostame üle Eesti ja Soomes.

Võtke meiega ühendust – aitame Teid meeleldi

Anname nõu ning aitame valida õigeid materjale, värve ja viimistlust, et saavutaksite oma soovitud tulemuse. Leiame sobiva lahenduse vastavalt Teie eelarvele ja soovidele

Klarman Viimistlus OÜ (reg 11250674)
Telefon: 55641019
E-mail: info (ät) klarman.ee

Küsi meilt pakkumist

KLARMAN VIIMISTLUS OÜ           TEL. +372 55641019        INFO@KLARMAN.EE

NIMI *
ASUKOHT
EMAIL *
TEEMA

TEL.NUMBER

KIRJELDUS