Vannitoa remont2023-09-27T11:13:29+00:00
vannitoa remont

VANNITOA REMONT

Millega arvestada vannitoa remonti tehes?

Vannitoa remont hõlmab vannitoa sisemuse uuendamise, parandamise või ümberkujundamise tegevusi – keraamiliste plaatide vahetamisest ja sanitaartehnika uuendamisest kuni ruumi täieliku ümberkujundamiseni. Vannitoa remont võib hõlmata ka torustiku ja elektrisüsteemi töid, niiskuskindlate materjalide paigaldamist, valgustuse parandamist ja hoiustamisvõimaluste loomist. Kuna vannituba on üks kodu kõige rohkem kasutatavaid ruume ja peab taluma pidevat niiskust on oluline, et remonttööd oleksid kvaliteetsed ja vastupidavad. Järgnevalt toome välja mõned teemad, millele vannitoa remonti alustades võiks mõelda:

 1. Lõpptulemus: Enne remonditööde alustamist tasub hoolikalt läbi mõelda millist lõpptulemust soovite saavutada. Mõelda tasub nii funktsionaalsuse kui esteetika peale.
 2. Eelarve: Remonttöid plaanides tasub üle vaadata kui palju raha on võimalik kulutada ja kuidas seda kõige paremini oleks võimalik kasutada. Seda aitab teha kasvõi lihtsa vannitoa remondi eelarve loomine
 3. Niiskuskindlus: Vannituba on sageli kõige niiskem ruum kodus, seega on oluline kasutada niiskuskindlaid materjale ja tagada hea ventilatsioon.
 4. Sanitaartehnika: Vannitoa remont võib hõlmata tualeti, valamu, vanni ja dušikabiini paigaldamist või teatud juhtudel isegi vahetust.
 5. Torustik: Vannitoa remondi käigus tuleb sageli üle vaadata ka torustik. Vajadusel tuleb ka seda uuendada.
 6. Elektritööd: Tasub mõelda ka valgustuse, pistikupesade ja muude elektriseadmete paigaldamisele või teatud juhtudel tuleb ka neid vahetada.
 7. Plaaditööd: Keraamiliste plaatide paigaldamine nii seintele kui põrandale on vannitoa remondi tavaline osa.
 8. Mööbel ja hoiustamine: Vajadusel lisage kappe, riiuleid või muid hoiustamislahendusi, et kõik tasapinnad poleks asjadega koormatud.
 9. Ventilatsioon: Hea ventilatsioon on oluline, et vältida hallituse teket ja tagada värske õhu liikumine.
 10. Professionaalide kaasamine: Kuigi mõned vannitoa remonditööd võivad tunduda lihtsad, võib keerukamate projektide puhul olla kasulik pöörduda oma ala spetsialisti poole, et tulemus jääks ühtlane ning kvaliteet ei hakkaks igapäevaseid toimetusi mõjutama.

Millal tellida vannitoa remont teenusena?

Vannituba on kodu üks kõige olulisemaid ruume, kus iga detail mängib olulist rolli nii funktsionaalses kui esteetilises võtmes. Kuigi vannitoa remondi teostamine tundub justkui jõukohane töö olevat, on olukordi, kus professionaali kaasamine on siiski soovitatavam valik. Alljärgnevalt toome välja mõned olukorrad, millal võiks vannitoa remonti lasta professionaalil lasta teostada:

 1. Kahjustused ja lekked: Kui märkate vannitoas pragusid, hallitust, lekkeid või muid kahjustusi on professionaalse remondi vajadus ilmne.
 2. Müügi või üürimise ettevalmistamine: Kui plaanite oma kinnisvara müüa või üürile anda, võib värskelt renoveeritud vannituba suurendada selle väärtust ja atraktiivsust.
 3. Vananev ilme: Kui Teie vannituba on aastate jooksul kaotanud oma sära või on sisekujunduselt aegunud võib olla aeg selle uuendamiseks. Valdkonna spetsialistid oskavad vannitoa kaasajastamiseks jagada vajalikke nõuandeid.
 4. Funktsionaalsuse parandamine: Kui Teie vannituba ei vasta Teie praegustele vajadustele, näiteks on liiga väike või halvasti planeeritud, saab remonditöödega seda parandada.
 5. Aja kokkuhoid: Kui Teil puudub piisavalt vaba aeg remondiga tegelemiseks või vajate kiiremat tööde teostamist on vannitoa remondi tellimine teenusena parim lahendus.
 6. Tehnilised uuendused: Elektri-, toru- ja ventilatsioonisüsteemide uuendamine või parandamine nõuab sageli valdkonnaspetsiifilisi oskusi ja teadmisi.
 7. Garantii ja meelerahu: Professionaalselt teostatud vannitoa remont tuleb sageli garantii all, mis annab Teile kindluse kvaliteetse ja kestva tulemuse osas

Miks tellida vannitoa remont meilt?

Klarman Viimistlus on vannitoa remondi töid teostanud juba aastast 2006. Meie kogemused ja teadmised tagavad professionaalse lõpptulemuse ning õigeaegselt lõpule viidud projektid. Soovime Teile anda võimalikult hea kogemuse konsultatsioonist projekti lõpuni välja. Seega kuulame Teie soove, suhtleme avatult ning anname jooksvalt tagasisidet, et saaksite oma visioonile sobivaima tulemuse.
Oleme pühendunud kvaliteedile. Seega iga sein, nurk, detail ja samm remonditööde teostamisel on olulised alates ettevalmistusest kuni viimistluseni.

 • Parimad materjalid
  Meie valitud materjalid on kõrgeima kvaliteediga, et tagada pikaajaline ja vastupidav tulemus.
 • Kvaliteetsed töövahendid
  Investeerime parimatesse tööriistadesse ja seadmetesse, et tagada iga projekti kõrgeim kvaliteet. Näiteks kasutame maalritöödeks kaasaegseid pahtli ja värvipritse, mis võimaldavad meil teha tööd kiiresti ja tõhusalt tagades samal ajal suurepärase viimistluse.
 • Ohutus ja keskkonnasõbralikkus
  Meie ettevõte väärtustab nii ohutust, kui ka keskkonnasõbralikkust. Järgime ohutusstandardeid ja kasutame keskkonnasõbralikke materjale, et tagada Teie ruumide tervislikkus ja säästlikkus.
 • Paindlikkus
  Mõistame, et iga projekt on erinev. Seetõttu pakume paindlikke lahendusi, mis vastavad Teie vajadustele ja eelarvele. Kohandame oma teenuseid vastavalt Teie soovidele – olgu selleks suure ärihoone projekt või väike kodune uuendus
 • Usaldusväärsus
  Oleme oma töös alati läbipaistvad ja peame kinni kokkulepetest ning tähtaegadest. Meie hinnapakkumistes puuduvad varjatud kulud.

Vannitoa remondi hind

Meie hindadega saate tutvuda sellele lingile klikkides. Kuna iga projekt on olemuselt erinev, siis konkreetsete hindade täpsustamiseks ja teiste teenuste kohta küsimiseks tehke meile palun hinnapäring.

Meie tegevuspiirkond

Vannitubade remonti teostame üle Eesti ja Soomes.

Võtke meiega ühendust – aitame Teid meeleldi

Anname nõu ning aitame valida õigeid materjale, värve ja viimistlust, et saavutaksite oma soovitud tulemuse. Leiame sobiva lahenduse vastavalt Teie eelarvele ja erisoovidele

Klarman Viimistlus OÜ (reg 11250674)
Telefon: 55641019
E-mail: info (ät) klarman.ee

Küsi meilt pakkumist

KLARMAN VIIMISTLUS OÜ           TEL. +372 55641019        INFO@KLARMAN.EE

NIMI *
ASUKOHT
EMAIL *
TEEMA

TEL.NUMBER

KIRJELDUS