Mikrotsement2023-09-27T11:12:12+00:00
mikrotsement

MIKROTSEMENT

Mida mikrotsement endast kujutab?

mikrotsement

Mikrotsement on dekoratiivne kattematerjal, mis koosneb peenest tsemendist, vaikudest ja muudest lisanditest ning mis annab ruumidele unikaalse ja kvaliteetse ilme. See on väga elastne ja kleepuv võimaldades seda kanda erinevatele pindadele – sealhulgas olemasolevatele plaatidele, betoonile, puidule ja isegi mööblile. Mikrotsemendi peamine eelis on selle õhuke kiht, mis võimaldab luua väga siledad ja kauni välimusega pinnad. Tänu selle vastupidavusele ja veekindlusele on see populaarne valik vannitubades, köökides ja teistes niisketes ruumides, kuid seda kasutatakse ka elutubades, magamistubades ja välitingimustes. Mikrotsemendi viimistlus võib varieeruda matist kuni läikivani, pakkudes laia valikut esteetilisi võimalusi.

 1. Paksus: Üks mikrotsemendi eripärasid on selle õhuke kiht – tavaliselt vaid 2-3 mm.
 2. Elastsus: Tänu oma koostisele on mikrotsement väga elastne, mis vähendab pragunemise riski.
 3. Mitmekülgsus: Mikrotsementi saab kanda peaaegu igale pinnale, sealhulgas betoonile, plaatidele, puidule ja isegi metallile.
 4. Vastupidavus: See on kulumiskindel, veekindel ja UV-kindel, mis teeb sellest sobiliku materjali nii sise- kui ka välistingimustes.
 5. Hooldus: Mikrotsemendi pind on lihtne puhastada ja hooldada. Regulaarne puhastus pehme lapiga ja neutraalse pesuvahendiga hoiab selle heas seisukorras.
 6. Viimistlus: Saadaval on erinevad viimistlusvõimalused matist kuni läikivani võimaldades luua erinevaid esteetilisi efekte.
 7. Kuivamisaeg: Pärast paigaldamist vajab mikrotsement aega kuivamiseks. Kuivamisaeg võib varieeruda sõltuvalt keskkonnast ja kasutatavast tootest.
 8. Kulud: Mikrotsemendi hind võib varieeruda sõltuvalt tootjast, kvaliteedist ja paigalduse keerukusest. Siiski on see sageli kuluefektiivne lahendus arvestades selle vastupidavust ja välimust.

Millal mikrotsement ja selle paigaldamine tellida teenusena?

mikrotsement

Kuigi mikrotsement on viimistlusmaterjalina paljudele tuttav ja selle paigaldamine tundub justkui jõukohane töö olevat, on olukordi, kus professionaali kaasamine on siiski soovitatavam valik. Alljärgnevalt toome välja mõned olukorrad, millal võiks mikrotsementi lasta professionaalil paigaldada:

 1. Suured pinnad: Kui plaanite katta suuri pindasid nagu terve maja põrandad või suured seinapinnad, võib professionaalse mikrotsemendi paigaldaja kaasamine tagada ühtlase ja kvaliteetse tulemuse.
 2. Keerukad pinnad: Mikrotsemendi paigaldamine nõuab täpsust, eriti kui tegemist on keeruliste kujundite, nurkade või detailidega. Elukutseline mikrotsemendi paigaldaja oskab neid väljakutseid hõlpsasti hallata.
 3. Vastupidavus: Professionaalselt paigaldatud mikrotsement kestab kauem ja on vähem vastuvõtlik pragunemisele ja kulumisele.
 4. Aja kokkuhoid: Kui Teil pole aega ja vajate kiiret mikrotsemendi paigaldamise töö teostust, on mikrotsemendi paigaldamise teenuse tellimine parim võimalus säästa aega.
 5. Nõu ja konsultatsioon: Professionaalne mikrotsemendi paigaldaja võib anda väärtuslikke soovitusi mikrotsemendi tüübi, värvi ja viimistluse osas, mis sobib Teie ruumi ja vajadustega kõige paremini.
 6. Garantii: Paljud mikrotsemendi paigaldamise teenusepakkujad annavad oma tööle garantii, tagades, et kui midagi peaks minema valesti, parandatakse see ilma lisakuludeta.

Miks tellida mikrotsement meilt?

Klarman Viimistlus on siseviimistluslahendusi pakkunud juba aastast 2006. Meie kogemused ja teadmised tagavad professionaalse lõpptulemuse ning õigeaegselt lõpule viidud projektid. Soovime Teile anda võimalikult hea kogemuse konsultatsioonist projekti lõpuni välja. Seega kuulame Teie soove, suhtleme avatult ning anname jooksvalt tagasisidet, et saaksite oma visioonile sobivaima tulemuse.
Oleme pühendunud kvaliteedile. Seega iga sein, nurk, detail ja samm siseviimistlustööde teostamisel on olulised alates ettevalmistusest kuni viimistluseni.

 • Parimad materjalid
  Meie valitud materjalid on kõrgeima kvaliteediga, et tagada pikaajaline ja vastupidav tulemus. Pakume mikrotsemendi paigaldust koostöös lepingulise partneriga Topcret Eesti.
 • Kvaliteetsed töövahendid
  Investeerime parimatesse tööriistadesse ja seadmetesse, et tagada iga projekti kõrgeim kvaliteet. Kasutame maalritöödeks kaasaegseid pahtli ja värvipritse, mis võimaldavad meil teha tööd kiiresti ja tõhusalt tagades samal ajal suurepärase viimistluse.
 • Ohutus ja keskkonnasõbralikkus
  Meie ettevõte väärtustab nii ohutust, kui ka keskkonnasõbralikkust. Järgime ohutusstandardeid ja kasutame keskkonnasõbralikke materjale, et tagada Teie ruumide tervislikkus ja säästlikkus.
 • Paindlikkus
  Mõistame, et iga projekt on erinev. Seetõttu pakume paindlikke lahendusi, mis vastavad Teie vajadustele ja eelarvele. Kohandame oma teenuseid vastavalt Teie soovidele – olgu selleks suure ärihoone projekt või väike kodune uuendus
 • Usaldusväärsus
  Oleme oma töös alati läbipaistvad ja peame kinni kokkulepetest ning tähtaegadest. Meie hinnapakkumistes puuduvad varjatud kulud.

Mikrotsemendi hind

Meie hindadega saate tutvuda sellele lingile klikkides. Konkreetsete hindade täpsustamiseks ja teiste teenuste kohta küsimiseks tehke meile palun hinnapäring.

Meie tegevuspiirkond

Mikrotsementi pakume ja paigaldame üle Eesti ja Soomes.

Võtke meiega ühendust – aitame Teid meeleldi

Anname nõu ning aitame valida õigeid materjale, värve ja viimistlust, et saavutaksite oma soovitud tulemuse. Leiame sobiva lahenduse vastavalt Teie eelarvele ja soovidele

Klarman Viimistlus OÜ (reg 11250674)
Telefon: 55641019
E-mail: info (ät) klarman.ee

Küsi meilt pakkumist

KLARMAN VIIMISTLUS OÜ           TEL. +372 55641019        INFO@KLARMAN.EE

NIMI *
ASUKOHT
EMAIL *
TEEMA

TEL.NUMBER

KIRJELDUS