Korteri remont2023-09-27T11:11:36+00:00
korteri remont

KORTERI REMONT

Millega arvestada korteri remonti tehes?

korteri remont

Korteri remont toob endaga kaasa töid ja tegevusi, mille eesmärk on parandada, uuendada või muuta korteri sisemust. See sisaldab endas kõike alates lihtsatest kosmeetilistest parandustest nagu seinte värvimine või tapeetimine, kuni ulatuslike ümberehitusteni, nagu vaheseinte eemaldamine, elektrisüsteemi uuendamine või vannitoa ja köögi täielik renoveerimine. Korteri remont võib olla vajalik vananenud või kahjustatud interjööri uuendamise jaoks, ruumi funktsionaalsuse parandamiseks või lihtsalt soovi korral eluruumide ilme ja atmosfääri muutmiseks. Järgnevalt toome välja mõned teemad, millele korteri remonti alustades võiks mõelda:

 1. Eelarve: Enne remonttööde alustamist tasub üle vaadata, kui palju raha on võimalik kulutada ja kuidas seda kõige paremini oleks võimalik kasutada. Seda aitab teha kasvõi lihtsa korteri remondi eelarve loomine
 2. Lubade vajadus: Mõned remonditööd (eriti planeeringuga seotud muudatused) võivad nõuda ehituslube või korteriühistu nõusolekut. Vii end kurssi nõuete ja seadusandlusega
 3. Professionaalide kaasamine: Kuigi osad tööd võivad tunduda lihtsad võib keerukamate ja suuremahulisemate tööde teostamiseks kasulik olla kaasata ka oma ala spetsialiste (näiteks ehitaja, elektrik või torulukksepp).
 4. Materjalide valik: Valida tasuks kvaliteetsed materjalid, mis kestavad kaua ja vastavad esteetilistele ja funktsionaalsetele vajadustele.
 5. Elamine remondi ajal: Tasub läbi mõelda, kas remondi ajal korterisse elama jääda või leida endale ajutine elukoht mujal. Remont võib tekitada müra, tolmu ja muid ebamugavusi nii endale, kui pere teistele liikmetele.
 6. Sisekujundus: Sisekujundaja või sisearhitekti kaasamist tasub samuti kaaluda, et tagada parim ruumikasutus ja esteetiline tulemus.
 7. Elektri- ja torutööd: Kui plaanite teha suuremaid muudatusi, nagu vannitoa või köögi ümberehitus, veenduge, et elektri- ja torutööd oleksid korrektselt tehtud.
 8. Järelhooldus: Pärast korteri remondi tööde lõpetamist on oluline teada kuidas uusi pindu ja seadmeid hooldada, et need kestaksid kaua.

Millal tellida korteri remont teenusena?

maalritood

Kuigi korteri remondi teostamine tundub justkui lihte töö olevat, on olukordi, kus professionaali kaasamine on siiski soovitatavam valik. Alljärgnevalt toome välja mõned olukorrad, millal võiks korteri remonti lasta professionaalil lasta teostada:

 1. Ulatuslikud renoveerimistööd: Kui plaanite teha suuremahulisi muudatusi nagu vaheseinte eemaldamist, ruumijaotuse muutmist või kogu korteri ümberehitust võib spetsialisti abi olla hädavajalik, et tagada ühtlane kvaliteet ja valdkonna ekspertiis kõikidest teostatavatest töödest.
 2. Erialaoskuste vajadus: Elektri-, toru- ja küttesüsteemide tööd nõuavad erialaseid teadmisi ja oskusi mida paljudel inimestel paraku pole. Ise teostamisel võib fundamentaalsete töödega läbivaid vigu teha, mis annavad kõikide järgnevate tööde puhul tunda ja mõjutavad edaspidist elukvaliteeti korteris.
 3. Vastupidavus: Professionaalselt tehtud remont kestab üldjuhul kauem, on vastupidavam ja näeb parem välja kuna on teistatud kvalifitseeritud ja kogenud spetsialisti poolt, kes suudab tagada ühtlaselt hea kvaliteedi.
 4. Aja kokkuhoid: Kui Teil puudub piisavalt vaba aeg remondiga tegelemiseks või vajate kiiremat tööde teostamist on korteri remondi tellimine teenusena parim lahendus.
 5. Nõu ja konsultatsioon: Elukutselised spetsialistid teavad, millised materjalid ja tehnikad sobivad Teie vajadustele ja eelarvele kõige paremini.
 6. Garantii: Paljud korteri remonti teostavad teenusepakkujad annavad oma tööle garantii, tagades, et kui midagi peaks minema valesti, parandatakse see ilma lisakuludeta.
 7. Juriidilised ja tehnilised nõuded: Korteri remont võib nõuda ehituslube, kooskõlastusi korteriühistuga või muid juriidilisi protseduure. Professionaalne teenusepakkuja teab, kuidas neid nõudeid täita.
 8. Ohutus: Suuremahulised korteri remonditööd võivad kaasa tuua ohutusriske. Elukutselised korteri remondi teostajad teavad kuidas töötada ohutult ja tagada tööde ajal Teie ja Teie leibkondlaste ohutus.

Miks tellida korteri remont meilt?

korteri remont

Klarman Viimistlus on korteri remondi lahendusi pakkunud juba aastast 2006. Meie kogemused ja teadmised tagavad professionaalse lõpptulemuse ning õigeaegselt lõpule viidud projektid. Soovime Teile anda võimalikult hea kogemuse konsultatsioonist projekti lõpuni välja. Seega kuulame Teie soove, suhtleme avatult ning anname jooksvalt tagasisidet, et saaksite oma visioonile sobivaima tulemuse.
Oleme pühendunud kvaliteedile. Seega iga sein, nurk, detail ja samm siseviimistlustööde teostamisel on olulised alates ettevalmistusest kuni viimistluseni.

 • Parimad materjalid
  Meie valitud materjalid on kõrgeima kvaliteediga, et tagada pikaajaline ja vastupidav tulemus.
 • Kvaliteetsed töövahendid
  Investeerime parimatesse tööriistadesse ja seadmetesse, et tagada iga projekti kõrgeim kvaliteet. Näiteks kasutame maalritöödeks kaasaegseid pahtli ja värvipritse, mis võimaldavad meil teha tööd kiiresti ja tõhusalt tagades samal ajal suurepärase viimistluse.
 • Ohutus ja keskkonnasõbralikkus
  Meie ettevõte väärtustab nii ohutust, kui ka keskkonnasõbralikkust. Järgime ohutusstandardeid ja kasutame keskkonnasõbralikke materjale, et tagada Teie ruumide tervislikkus ja säästlikkus.
 • Paindlikkus
  Mõistame, et iga projekt on erinev. Seetõttu pakume paindlikke lahendusi, mis vastavad Teie vajadustele ja eelarvele. Kohandame oma teenuseid vastavalt Teie soovidele – olgu selleks suure ärihoone projekt või väike kodune uuendus
 • Usaldusväärsus
  Oleme oma töös alati läbipaistvad ja peame kinni kokkulepetest ning tähtaegadest. Meie hinnapakkumistes puuduvad varjatud kulud.

Korteri remondi hind

Meie hindadega saate tutvuda sellele lingile klikkides. Kuna iga projekt on olemuselt erinev, siis konkreetsete hindade täpsustamiseks ja teiste teenuste kohta küsimiseks tehke meile palun hinnapäring.

Meie tegevuspiirkond

Korterite remondi töid teostame üle Eesti ja Soomes.

Võtke meiega ühendust – aitame Teid meeleldi

Anname nõu ning aitame valida õigeid materjale, värve ja viimistlust, et saavutaksite oma soovitud tulemuse. Leiame sobiva lahenduse vastavalt Teie eelarvele ja erisoovidele

Klarman Viimistlus OÜ (reg 11250674)
Telefon: 55641019
E-mail: info (ät) klarman.ee

Küsi meilt pakkumist

KLARMAN VIIMISTLUS OÜ           TEL. +372 55641019        INFO@KLARMAN.EE

NIMI *
ASUKOHT
EMAIL *
TEEMA

TEL.NUMBER

KIRJELDUS